top of page

O nás a Hospůdce Na Růžku v Písku.

Hospůdku Na Růžku jsme otevřeli v září v roce 2018. Otevření předcházela rozsáhlá adaptace, kterou jsme si v zásadním rozsahu udělali svépomocí. Dnešní podoba je tedy výsledkem mnoha hodin práce a jsme rádi, že naši hosté jsou spokojeni a že se nám podařilo vytvořit příjemný prostor, ve kterém je nám všem dobře.
Zvláštní pozornost věnujeme kvalitě piva a to jak ve smyslu čistoty trubek a správné teploty tak rovněž v půllitrech, které na přání hostů podáváme předem nachlazené.
Rovněž si u nás vychutnáte kvalitní kávu a rozsáhlý sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů.
Po celou otevírací dobu vám můžeme nabídnout teplé jídlo např. řízek, hranolky, pizzu a také různé pochutiny od bramboráčků po klasické utopence (kompletní nápojový a jídelní lístek naleznete na našich stránkách v sekci Naše nabídka)
Hospůdka Na Růžku má pro své hosty 50 míst k posezení v příjemném prostředí, Free WiFi a v teplých dnech osvěžujeme vzduch klimatizací.
Sportovní utkaní nebo jiné pořady v rámci satelitního vysílání lze sledovat v HD kvalitě na obrazovce s úhlopříčkou 130 cm. 
V naší herní místnosti si můžete zahrát šipky na ligovém automatu a také kulečník na kvalitním stole. Pravidelně se u nás pořádají hudební večery s kytarami, basou a houslemi.
Volný vstup se psy.

Historie místa

- dům byl postaven v roce 1920

- Ve štítu domu je dodnes štukový nápis Obchodní dům.

Z dosud získaných informací víme, že do roku 1999 bylo

v domě smíšené zboží.

- SorryWood bar fungoval od roku 2000 do roku 2004

a zajímavostí je, že měl vchod z boku z ulice Budějovická

čp. 358, kde je dnes okno.

- Do roku 2017 zde byly různé obchody např. Mlékárna nebo Bísek - kuchyně a nábytek.

- 2018 po rozsáhlé adaptaci Hospůdka Na Růžku

stit.jpg
adaptace_Hospůdka_Na_Růžku_2018.jpg
bottom of page